Yhteystiedot ja ajanvaraus | Lahti | Renkomäen Autoexpert

Yhteystiedot

Varaa huoltoaika

Voit varata ajan suoraan netistä tai jättää tarjouspyynnön alla olevalla lomakkeella. Siirry ajanvaraukseen »

Yhteyshenkilöt

Juha Rantanen

Huoltopäällikkö
Puh. 0447 68 98 61
juha.rantanen@rexpert.fi

Jussi Sainio

Huoltoneuvoja
Puh. 0447 68 98 62
autoexpert@rexpert.fi

Pasi Kaukanen

Varaosamyynti, ostot, hallinto
Puh. 0447 68 98 63
pasi.kaukanen@rexpert.fi

Tomi Ollikka

Huoltoneuvoja
Puh. 0447 68 98 66
tomi.ollikka@rexpert.fi

Jarmo (Jappe) Vilenius

Huoltoneuvoja
Puh. 0447 68 98 67
jarmo.vilenius@rexpert.fi

Eetu Kaukanen

Varaosat
Puh. 0447 68 98 71
eetu.kaukanen@rexpert.fi

Ota meihin yhteyttä!

Lähetä viesti, jätä tarjouspyyntö tai anna palautetta. Palaamme pian asiaan.

Vieritä ylös